24مین همایش انجمن زمین شناسی ایران- اخبار کنفرانس
راه‌اندازی پایگاه جدید

بازیابی تصاویر و رنگ‌ها

اطلاعیه ۱: قابل توجه شرکت کنندگان در همایش
لطفا مطالب مندرج در بخش اطلاعات ثبت نام را با دقت مطالعه فرموده و نسبت به پرداخت هزینه های مربوطه اقدام نماید، در غیر این صورت عواقب آن متوجه خود فرد می باشد.

اطلاعیه ۲: به اطلاع شرکت کنندگان در همایش رسانده میشود که به دلیل استقبال خوب عزیزان از همایش، مهلت ارسال مقالات تا  ۷ آبان ماه تمدید شد.
اطلاعیه ۳ : 
به اطلاع شرکت کنندگان گرامی در همایش رسانده میشود در صورت عدم پرداخت هزینه ثبت نام در همایش،  مقالات آنها جهت داوری ارسال نخواهد شد، در ضمن برای اینکه در پرداختی شما عزیزان مشکلی بوجود نیاید، لطفا پرداخت هزینه خود را به روزهای آخر موکول ننمایید.
اطلاعیه ۴- شرکت کنندگان در همایش، جهت شرکت و ثبت نام و دریافت گواهی از کارگاه های برگزار شده در همایش به قسمت برنامه های جانبی همایش مراجعه نمایید(مهلت ثبت نام: ۱۴۰۰/۸/۲۵)ضمنا جهت پرداخت هزینه کارگاهها به بخش پرداخت مراجعه نمایید.
اطلاعیه ۵- شرکت کنندگان گرامی در همایش که موفق به واریز مبالغ خود از مسیر درگاه پرداختی همایش نشده اند، لطفا هزینه های مربوط به خود را به شماره کارت زیر به نام مجید قاسمی واریز نموده و فیش و یا رسید پرداختی خود را به ایمیل همایش ارسال نمایند.

۵۸۵۹۸۳۱۰۴۸۸۵۶۲۴۸
نشانی مطلب در وبگاه 24مین همایش انجمن زمین شناسی ایران:
http://gsi24.khu.ac.ir/find-1.55.10.fa.html
برگشت به اصل مطلب